ДИСЦИПЛІНА «ІНЖЕНЕРНА ТА КОМП’ЮТЕРНА ГРАФІКА» ОЧИМА НАШИХ МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ

Автор(и)

Ключові слова:

інженерна та комп’ютерна графіка, моделювання, компетенції

Анотація

дисципліна «Інженерна та комп’ютерна графіка» закладає основи для вивчення інших дисциплін професійно-практичної підготовки, які викладаються на старших курсах, курсового і дипломного проектування. Тому дуже важливим є успішне засвоєння матеріалу. У статті розглянуто деякі аспекти викладання інженерної та комп’ютерної графіки для студентів і курсантів ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наведено сприйняття дисципліни нашими майбутніми захисниками, враження від занять, а також їх бачення практичного застосування набутих знань, умінь і компетенцій у подальшому навчанні і професійному житті.

Біографії авторів

Олена Гумен, КПІ ім. Ігоря Сікорського

Д.т.н., професор кафедри нарисної геометрії, інженерної та компютерної графіки, фізико-математичний факультет 

Ірина Селіна, КПІ ім. Ігоря Сікорського

Старший викладач кафедри нарисної геометрії, інженерної та компютерної графіки, фізико-математичний факультет

Збірник доповідей  ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференціії «Прикладна геометрія, інженерна графіка та об’єкти інтелектуальної власності» –  Випуск 11. – 198 с. з іл.

Опубліковано

2022-07-19

Як цитувати

Гумен, О., & Селіна, І. (2022). ДИСЦИПЛІНА «ІНЖЕНЕРНА ТА КОМП’ЮТЕРНА ГРАФІКА» ОЧИМА НАШИХ МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ. Прикладна геометрія, інженерна графіка та об’єкти інтелектуальної власності, 1(11), 54–57. вилучено із https://jagegip.kpi.ua/article/view/260602